Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

List gratulacyjny z Ministerstwa Obrony Narodowej

logo list gratulacyjny MON3 listopada 2017 roku odwiedził naszą szkołę pan major Sylwin Donart, przekazując panu Dyrektorowi list gratulacyjny z Ministerstwa Obrony Narodowej, w związku z "poczesnym miejscem w rankingu techników". Pan prof. dr hab. Wojciech Falkowski - podsekretarz stanu w MON - wyraził przekonanie, że atmosfera w naszej szkole sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także wychowaniu młodych, świadomych obywateli. Tym samym zaprosił do zapoznania się z ofertą uczelni wojskowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.uczelnie-wojskowe.mon.gov.pl.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap