Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

List gratulacyjny z Ministerstwa Obrony Narodowej

logo list gratulacyjny MON3 listopada 2017 roku odwiedził naszą szkołę pan major Sylwin Donart, przekazując panu Dyrektorowi list gratulacyjny z Ministerstwa Obrony Narodowej, w związku z "poczesnym miejscem w rankingu techników". Pan prof. dr hab. Wojciech Falkowski - podsekretarz stanu w MON - wyraził przekonanie, że atmosfera w naszej szkole sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także wychowaniu młodych, świadomych obywateli. Tym samym zaprosił do zapoznania się z ofertą uczelni wojskowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.uczelnie-wojskowe.mon.gov.pl.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap