Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

List gratulacyjny z Ministerstwa Obrony Narodowej

logo list gratulacyjny MON3 listopada 2017 roku odwiedził naszą szkołę pan major Sylwin Donart, przekazując panu Dyrektorowi list gratulacyjny z Ministerstwa Obrony Narodowej, w związku z "poczesnym miejscem w rankingu techników". Pan prof. dr hab. Wojciech Falkowski - podsekretarz stanu w MON - wyraził przekonanie, że atmosfera w naszej szkole sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także wychowaniu młodych, świadomych obywateli. Tym samym zaprosił do zapoznania się z ofertą uczelni wojskowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.uczelnie-wojskowe.mon.gov.pl.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap