Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Ks. Jan Twardowski

logo 1listopadPoczątek listopada to czas zadumy i refleksji. Myślimy o swoich bliskich zmarłych, sprzątamy nagrobki, zapalamy znicze i przygotowujemy się do dnia Wszystkich Świętych. W ramach prac Szkolnego Klubu Wolontariatu kolejny już raz uczniowie i nauczyciele zajęli się sprzątaniem zaniedbanych i zapomnianych nagrobków, a także zapaleniem symbolicznego znicza. Opiekunkami akcji były panie Małgorzata Bączkiewicz i Justyna Jurkiewicz

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap