Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Ks. Jan Twardowski

logo 1listopadPoczątek listopada to czas zadumy i refleksji. Myślimy o swoich bliskich zmarłych, sprzątamy nagrobki, zapalamy znicze i przygotowujemy się do dnia Wszystkich Świętych. W ramach prac Szkolnego Klubu Wolontariatu kolejny już raz uczniowie i nauczyciele zajęli się sprzątaniem zaniedbanych i zapomnianych nagrobków, a także zapaleniem symbolicznego znicza. Opiekunkami akcji były panie Małgorzata Bączkiewicz i Justyna Jurkiewicz

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap