Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Ks. Jan Twardowski

logo 1listopadPoczątek listopada to czas zadumy i refleksji. Myślimy o swoich bliskich zmarłych, sprzątamy nagrobki, zapalamy znicze i przygotowujemy się do dnia Wszystkich Świętych. W ramach prac Szkolnego Klubu Wolontariatu kolejny już raz uczniowie i nauczyciele zajęli się sprzątaniem zaniedbanych i zapomnianych nagrobków, a także zapaleniem symbolicznego znicza. Opiekunkami akcji były panie Małgorzata Bączkiewicz i Justyna Jurkiewicz

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap