Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

logo strazWyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy współpracy Straży Miejskiej w Poznaniu, Kaliszu, Swarzędzu, Śremie, Murowanej Goślinie oraz Straży Gminnej w Czerwonaku, zapraszają do udziału w I Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Moja okolica - bezpieczna i przyjazna". Nagrodą główną są 3-letnie studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu o wartości blisko 15 000 zł. Szczegółowe informacje dotyczące olimpiady można znaleźć na stronie internetowej WSB. Zapisy u pana dyrektora Marka Chęcińskiego.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap