Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

logo strazWyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy współpracy Straży Miejskiej w Poznaniu, Kaliszu, Swarzędzu, Śremie, Murowanej Goślinie oraz Straży Gminnej w Czerwonaku, zapraszają do udziału w I Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Moja okolica - bezpieczna i przyjazna". Nagrodą główną są 3-letnie studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu o wartości blisko 15 000 zł. Szczegółowe informacje dotyczące olimpiady można znaleźć na stronie internetowej WSB. Zapisy u pana dyrektora Marka Chęcińskiego.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap