Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

logo strazWyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy współpracy Straży Miejskiej w Poznaniu, Kaliszu, Swarzędzu, Śremie, Murowanej Goślinie oraz Straży Gminnej w Czerwonaku, zapraszają do udziału w I Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Moja okolica - bezpieczna i przyjazna". Nagrodą główną są 3-letnie studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu o wartości blisko 15 000 zł. Szczegółowe informacje dotyczące olimpiady można znaleźć na stronie internetowej WSB. Zapisy u pana dyrektora Marka Chęcińskiego.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap