Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Z pomocą dla schroniska

pies pixabay cc0W dniach 4-9 października 2017 roku nauczycielki, panie Marlena Stajkowska, Małgorzata Głowacka oraz Anita Rembowicz-Robaszkiewicz zorganizowały w Zespole Szkół Politechnicznych zbiórkę darów na rzecz podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrześni. Uczniowie oraz pracownicy szkoły wykazali się hojnością i dużą empatią dla bezdomnych, potrzebujących psiaków.

Dzięki nim do schroniska trafiło:

  • 95,5 kg suchej karmy,
  • 37 puszek karmy mokrej,
  • 46 kołder, koców i poduszek,
  • 5 misek,
  • smyczki,
  • puszorki,
  • obróżki,

Wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce serdecznie dziękujemy. Miarą człowieczeństwa jest między innymi nasz stosunek do zwierząt. Możemy, więc być z siebie dumni.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap