Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Z pomocą dla schroniska

pies pixabay cc0W dniach 4-9 października 2017 roku nauczycielki, panie Marlena Stajkowska, Małgorzata Głowacka oraz Anita Rembowicz-Robaszkiewicz zorganizowały w Zespole Szkół Politechnicznych zbiórkę darów na rzecz podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrześni. Uczniowie oraz pracownicy szkoły wykazali się hojnością i dużą empatią dla bezdomnych, potrzebujących psiaków.

Dzięki nim do schroniska trafiło:

  • 95,5 kg suchej karmy,
  • 37 puszek karmy mokrej,
  • 46 kołder, koców i poduszek,
  • 5 misek,
  • smyczki,
  • puszorki,
  • obróżki,

Wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce serdecznie dziękujemy. Miarą człowieczeństwa jest między innymi nasz stosunek do zwierząt. Możemy, więc być z siebie dumni.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap