Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kiermasz podręczników

kiermasz podrecznikowZbiórka podręczników na kiermasz odbędzie się w bibliotece szkolnej w dniach 5-11 września 2017 roku. Każda książka musi być podpisana (imię, nazwisko, obecna klasa, cena). Od każdej książki samorząd szkolny pobiera opłatę w wysokości 1 zł. Kiermasz odbędzie się w dniach 14-15 września 2017 roku (czwartek-piątek). Książki będzie można kupić od drugiej do piątej przerwy w sali nr 111 (parter nowego budynku). Podsumowanie nastąpi po 20 września.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap