Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Siatkarze ZSP w czołówce Licealiady

PS Finał Licealiady 2017Reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych zajęli wysokie piąte miejsce podczas Finału Wojewódzkiego Licealiady w Siatkówce Plażowej. Dla Aleksandra Relińskiego i Arona Andrzejewskiego był to życiowy sukces.

Finał Wojewódzki Licealiady w Siatkówce Plażowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców rozegrano w dniu 9 czerwca 2017 roku we Wrześni, na boiskach WOSiR przy ulicy Gnieźnieńskiej. W zawodach w obu kategoriach udział brało po 16 najlepszych par szkolnych z województwa wielkopolskiego wyłonionych po wcześniejszych eliminacjach. Duet ZSP do zawodów zakwalifikował się po wcześniejszym udziale w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w Jarocinie. Początek turnieju okazał się dla uczniów ZSP rewelacyjny. Aleksander Reliński wraz z Aronem Andrzejewskim wygrali pierwsze dwa spotkania awansując do strefy ćwierćfinałowej. Potem mieli dwa nieudane podejścia do tego, aby awansować do pierwszej czwórki turnieju, kończąc ostatecznie udział w Licealiadzie na piątym miejscu. Przeciwnicy, z którymi nasi uczniowie przegrali zdobyli srebrny i brązowy medal.

GALERIA
 

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap