Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Siatkarze ZSP w czołówce Licealiady

PS Finał Licealiady 2017Reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych zajęli wysokie piąte miejsce podczas Finału Wojewódzkiego Licealiady w Siatkówce Plażowej. Dla Aleksandra Relińskiego i Arona Andrzejewskiego był to życiowy sukces.

Finał Wojewódzki Licealiady w Siatkówce Plażowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców rozegrano w dniu 9 czerwca 2017 roku we Wrześni, na boiskach WOSiR przy ulicy Gnieźnieńskiej. W zawodach w obu kategoriach udział brało po 16 najlepszych par szkolnych z województwa wielkopolskiego wyłonionych po wcześniejszych eliminacjach. Duet ZSP do zawodów zakwalifikował się po wcześniejszym udziale w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w Jarocinie. Początek turnieju okazał się dla uczniów ZSP rewelacyjny. Aleksander Reliński wraz z Aronem Andrzejewskim wygrali pierwsze dwa spotkania awansując do strefy ćwierćfinałowej. Potem mieli dwa nieudane podejścia do tego, aby awansować do pierwszej czwórki turnieju, kończąc ostatecznie udział w Licealiadzie na piątym miejscu. Przeciwnicy, z którymi nasi uczniowie przegrali zdobyli srebrny i brązowy medal.

GALERIA
 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap