Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Udany obóz w Przybrodzinie

Przybrodzin 2017Grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w dniach od 29 maja do 1 czerwca 2017 r. przebywała na obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim w Przybrodzinie. Bazą wypadową do spływów po Jeziorze Powidzkim i wycieczek po Powidzkim Parku Krajobrazowym był pensjonat „Bogdanka”.

W trakcie trwania obozu niektórzy jego uczestnicy przejechali rowerem ponad 100 km. Zaliczyli także po kilka godzin na kajaku i jachcie. Pogoda dopisała, możliwe były zatem kąpiele wodne i słoneczne. Rozegrano również turniej siatkówki plażowej. Obóz przygotowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP - panowie: Robert Czerniak, Przemysław Trubacz i Dariusz Mordal.
Obóz rowerowo-kajakowo-żeglarski „Powidzki Park Krajobrazowy 2017” dofinansowany był ze środków Powiatu Wrzesińskiego.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap