Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Udany obóz w Przybrodzinie

Przybrodzin 2017Grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w dniach od 29 maja do 1 czerwca 2017 r. przebywała na obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim w Przybrodzinie. Bazą wypadową do spływów po Jeziorze Powidzkim i wycieczek po Powidzkim Parku Krajobrazowym był pensjonat „Bogdanka”.

W trakcie trwania obozu niektórzy jego uczestnicy przejechali rowerem ponad 100 km. Zaliczyli także po kilka godzin na kajaku i jachcie. Pogoda dopisała, możliwe były zatem kąpiele wodne i słoneczne. Rozegrano również turniej siatkówki plażowej. Obóz przygotowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP - panowie: Robert Czerniak, Przemysław Trubacz i Dariusz Mordal.
Obóz rowerowo-kajakowo-żeglarski „Powidzki Park Krajobrazowy 2017” dofinansowany był ze środków Powiatu Wrzesińskiego.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap