Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Udany obóz w Przybrodzinie

Przybrodzin 2017Grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w dniach od 29 maja do 1 czerwca 2017 r. przebywała na obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim w Przybrodzinie. Bazą wypadową do spływów po Jeziorze Powidzkim i wycieczek po Powidzkim Parku Krajobrazowym był pensjonat „Bogdanka”.

W trakcie trwania obozu niektórzy jego uczestnicy przejechali rowerem ponad 100 km. Zaliczyli także po kilka godzin na kajaku i jachcie. Pogoda dopisała, możliwe były zatem kąpiele wodne i słoneczne. Rozegrano również turniej siatkówki plażowej. Obóz przygotowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP - panowie: Robert Czerniak, Przemysław Trubacz i Dariusz Mordal.
Obóz rowerowo-kajakowo-żeglarski „Powidzki Park Krajobrazowy 2017” dofinansowany był ze środków Powiatu Wrzesińskiego.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap