Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kolejny sukces siatkarzy ZSP

PS 02 06 Rejon w JarocinieReprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych odnieśli kolejny życiowy sukces. Startująca w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w siatkówce plażowej para Aleksander Reliński – Aron Andrzejewski wywalczyła sobie awans do finału wojewódzkiego Licealiady.

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w siatkówce plażowej chłopców rozegrano w piątek, 26 maja 2017 roku w Jarocinie. Walka toczyła się o trzy pierwsze miejsca premiujące do udziału w finale wojewódzkim Licealiady. W turnieju bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Liceum Ogólnokształcącego z Wrześni, którzy wygrali wszystkie swoje mecze, tracąc jedynego seta na rzecz siatkarzy naszej szkoły. Po początkowych pojedynkach przegranych w tajbrekach walczący o wszystko reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych stanęli na wysokości zadania. Wygrali pozostałe mecze niezbędne do awansu, zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Finał wojewódzki Licealiady, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, rozegrany zostanie 9 czerwca 2017 roku a boiskach WOSiR we Wrześni.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap