Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kolejny sukces siatkarzy ZSP

PS 02 06 Rejon w JarocinieReprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych odnieśli kolejny życiowy sukces. Startująca w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w siatkówce plażowej para Aleksander Reliński – Aron Andrzejewski wywalczyła sobie awans do finału wojewódzkiego Licealiady.

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w siatkówce plażowej chłopców rozegrano w piątek, 26 maja 2017 roku w Jarocinie. Walka toczyła się o trzy pierwsze miejsca premiujące do udziału w finale wojewódzkim Licealiady. W turnieju bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Liceum Ogólnokształcącego z Wrześni, którzy wygrali wszystkie swoje mecze, tracąc jedynego seta na rzecz siatkarzy naszej szkoły. Po początkowych pojedynkach przegranych w tajbrekach walczący o wszystko reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych stanęli na wysokości zadania. Wygrali pozostałe mecze niezbędne do awansu, zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Finał wojewódzki Licealiady, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, rozegrany zostanie 9 czerwca 2017 roku a boiskach WOSiR we Wrześni.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap