Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyrównany mecz pokazowy piłki nożnej nauczyciele kontra uczniowie

Pn Mecz pokazowy1W ramach obchodów Święta Patrona Zespołu Szkół Politechnicznych, w dniu 18 maja 2017 roku rozegrano mecz pokazowy piłki nożnej nauczyciele kontra uczniowie. O tym kto jest lepszy decydować musiały rzuty karne.

Reprezentacja nauczycieli ZSP zmierzyła się ze zwycięzcą Szkolnej Ligi Piłki Nożnej w ZSP – zespołem Zajdory. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 4:4. W rzutach karnych lepsi okazali się uczniowie.

Reprezentacja nauczycieli zagrała w składzie: Tobiasz Nowicki – ks. Tomasz Niedbalski, ks. Szymon Ciesielski, Waldemar Przysiuda, Witold Michalak, Maciej Głowacki, Przemysław Trubacz, Grzegorz Machiński, Łukasz Fimiak, Paweł Grześkowiak.

Zajdory wystąpili w składzie: Filip Taczanowski, Patryk Krzyżanowski, Nikodem Til, Kacper Łabędzki, Jędrzej Cichoński, Mikołaj Wawrzyniak, Łukasz Kirkiewicz, Mikołaj Jankowski.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap