Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyrównany mecz pokazowy piłki nożnej nauczyciele kontra uczniowie

Pn Mecz pokazowy1W ramach obchodów Święta Patrona Zespołu Szkół Politechnicznych, w dniu 18 maja 2017 roku rozegrano mecz pokazowy piłki nożnej nauczyciele kontra uczniowie. O tym kto jest lepszy decydować musiały rzuty karne.

Reprezentacja nauczycieli ZSP zmierzyła się ze zwycięzcą Szkolnej Ligi Piłki Nożnej w ZSP – zespołem Zajdory. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 4:4. W rzutach karnych lepsi okazali się uczniowie.

Reprezentacja nauczycieli zagrała w składzie: Tobiasz Nowicki – ks. Tomasz Niedbalski, ks. Szymon Ciesielski, Waldemar Przysiuda, Witold Michalak, Maciej Głowacki, Przemysław Trubacz, Grzegorz Machiński, Łukasz Fimiak, Paweł Grześkowiak.

Zajdory wystąpili w składzie: Filip Taczanowski, Patryk Krzyżanowski, Nikodem Til, Kacper Łabędzki, Jędrzej Cichoński, Mikołaj Wawrzyniak, Łukasz Kirkiewicz, Mikołaj Jankowski.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRC



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap