Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Mistrz Szkolnej Ligi Piłki Nożnej wyłoniony

Pn SzkolLPNPodczas obchodów Święta Patrona Szkoły, w dniu 18 maja 2017 roku, rozegrano mecze fazy finałowej Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Zwycięzcą ligi okazała się drużyna Zajdory składająca się z uczniów kilku klas Zespołu Szkół Politechnicznych. Najpierw rozegrano dwa mecze półfinałowe w systemie na krzyż, do których zakwalifikowały się po dwa najlepsze zespoły z fazy grupowej.

Półfinał I
I A - II B Twardy Elewacje – I TM Psarusy Team 1:4

Półfinał II
I B - II A Zajdory - Jopek Team 5:2

Mecz o 3. miejsce
Twardy Elewacje – Jopek Team 4:3

Finał I TM Psarusy Team – Zajdory 3:6

Zajdory wystąpili w skladzie: Filip Taczanowski, Patryk Krzyżanowski, Nikodem Til, Kacper Łabędzki, Jędrzej Cichoński, Mikołaj Wawrzyniak, Łukasz Kirkiewicz, Mikołaj Jankowski
I TM Psarusy Team zagrali w składzie: Oskar Strzeszyński – Jakub Frankiewicz, Dominik Szymański, Szymon Jedwabny, Kacper Olejniczak, Adam Królak, Dawid Kędziora, Patryk Trzebiatowski, Dawid Szymański, Mariusz Duszczak.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap