Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Święto Patrona Szkoły na sportowo

Pn FestynW czwartek, 18 maja 2017 roku w Zespole Szkół Politechnicznych obchodzone będzie Święto Patrona Szkoły. Po trzech lekcjach przeprowadzonych zgodnie z planem i sprawdzeniu obecności na początku lekcji czwartej, na boiskach szkolnych odbędzie się festyn rekreacyjno-sportowy. W programie festynu znajduje się finał rozgrywek Szkolnej Ligi Piłki Nożnej, Mistrzostwa ZSP w Lekkiej Atletyce, mecz pokazowy nauczyciele kontra uczniowie.

Plan festynu rekreacyjno-sportowego:

Piłka nożna – Turniej Finałowy Szkolnej Ligi Piłki Nożnej
godz. 9.00  Półfinał I
godz. 9.30 Półfinał II
godz. 10.10  Mecz o 3. miejsce
godz. 10.45 Finał


Lekka Atletyka – Mistrzostwa ZSP w biegu przełajowym na 1000 m, skoku w dal, skoku wzwyż, biegu na 100 m (dz. i chł.)
Listy startowe w poszczególnych konkurencja zostały częściowo ustalono na podstawie wyników osiąganych na lekcjach wychowania fizycznego. Chętni do udziału w zawodach mogą się także zapisać tuż przed samym ich rozpoczęciem.
godz. 9.30 Bieg przełajowy na 1000 m (dz. i chł.)
godz.11.00 Skok w dal (dz.)
godz. 11.30 Bieg na 100 m (chł.)
godz.11.45 Bieg na 100 m (dz.)
godz. 11.45 Skok w dal (chł.)
godz. 12.15 Skok wzwyż (dz. i chł.)

W skoku wzwyż ustalono limity po pokonaniu, których startujący otrzymają nagrody w postaci koszulek z logo szkoły. Dla dziewcząt jest to pokonanie 115 cm, a dla chłopców 155 cm.

13.00 Mecz pokazowy nauczycie kontra uczniowie

Podczas festynu posilić się będzie można grochówką, ufundowaną przez Radę Rodziców przy ZSP.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap