Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Niezły występ reprezentacji piłki nożnej ZSP

Pn final rejonu 2017Drugim miejscem w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód swój udział w "Licealiadzie" zakończyli piłkarze nożni Zespołu Szkół Politechnicznych. Nasi reprezentanci byli dosłownie o krok od awansu do finału wojewódzkiego.

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce nożnej rozegrano w środę, 12 kwietnia 2017 roku w Jarocinie. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie, Liceum Ogólnokształcące w Śremie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej, Zespół Szkół Politechnicznych we Września.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. W pierwszym swoim spotkaniu reprezentacja ZSP Września zmierzyła się z gospodarzami przegrywając 0:2. Jak się okazało wynik tego meczu przesądził o zwycięstwie w klasyfikacji końcowej. W kolejnych meczach piłkarze ZSP Września po dramatycznych wręcz pojedynkach po 2:1 wygrali z rywalami ze Środy Wielkopolskiej i Śremu. Ponieważ w międzyczasie ZSO Jarocin przegrał z zawodnikami ze Śremu o tym czy zwyciężą ostatecznie gospodarze, czy reprezentanci ZSP Września decydował wynik ostatniego pojedynku turnieju pomiędzy CKZiU Środa Wielkopolska i ZSO Jarocin. Ostatecznie Jarocin wygrał mecz z piłkarzami ze Środy Wielkopolskije i jednocześnie cały turniej.

Wyniki meczów
LO Śrem – CKZiU Środa Wielkopolska 0:0
ZSO Jarocin – ZSP Września 2:0
LO Śrem – ZSO Jarocin 1:0
CKZiU Środa Wielkopolska – ZSP Września 1:2
LO Śrem – ZSP Września 1:2
CKZiU Środa Wielkopolska – ZSO Jarocin 1:6

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie 3 6 8-2
2. Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni 3 6 4-4
3. Liceum Ogólnokształcące w Śremie 3 4 2-2
4. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej 3 1 2-8


Reprezentacja ZSP Września wystąpiła w składzie: Filip Taczanowski – Kacper Budasz, Igor Dworniczak, Jakub Frankiewicz, Mikołaj Jankowski, Karol Jańczak, Patryk Krzyżanowski, Kacper Łabędzki, Patryk Maciejewski, Jakub Zielonka. Opiekunem zespołu był pan Robert Czerniak.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap