Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Niezły występ reprezentacji piłki nożnej ZSP

Pn final rejonu 2017Drugim miejscem w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód swój udział w "Licealiadzie" zakończyli piłkarze nożni Zespołu Szkół Politechnicznych. Nasi reprezentanci byli dosłownie o krok od awansu do finału wojewódzkiego.

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce nożnej rozegrano w środę, 12 kwietnia 2017 roku w Jarocinie. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie, Liceum Ogólnokształcące w Śremie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej, Zespół Szkół Politechnicznych we Września.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. W pierwszym swoim spotkaniu reprezentacja ZSP Września zmierzyła się z gospodarzami przegrywając 0:2. Jak się okazało wynik tego meczu przesądził o zwycięstwie w klasyfikacji końcowej. W kolejnych meczach piłkarze ZSP Września po dramatycznych wręcz pojedynkach po 2:1 wygrali z rywalami ze Środy Wielkopolskiej i Śremu. Ponieważ w międzyczasie ZSO Jarocin przegrał z zawodnikami ze Śremu o tym czy zwyciężą ostatecznie gospodarze, czy reprezentanci ZSP Września decydował wynik ostatniego pojedynku turnieju pomiędzy CKZiU Środa Wielkopolska i ZSO Jarocin. Ostatecznie Jarocin wygrał mecz z piłkarzami ze Środy Wielkopolskije i jednocześnie cały turniej.

Wyniki meczów
LO Śrem – CKZiU Środa Wielkopolska 0:0
ZSO Jarocin – ZSP Września 2:0
LO Śrem – ZSO Jarocin 1:0
CKZiU Środa Wielkopolska – ZSP Września 1:2
LO Śrem – ZSP Września 1:2
CKZiU Środa Wielkopolska – ZSO Jarocin 1:6

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie 3 6 8-2
2. Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni 3 6 4-4
3. Liceum Ogólnokształcące w Śremie 3 4 2-2
4. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej 3 1 2-8


Reprezentacja ZSP Września wystąpiła w składzie: Filip Taczanowski – Kacper Budasz, Igor Dworniczak, Jakub Frankiewicz, Mikołaj Jankowski, Karol Jańczak, Patryk Krzyżanowski, Kacper Łabędzki, Patryk Maciejewski, Jakub Zielonka. Opiekunem zespołu był pan Robert Czerniak.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap