Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do Mistrzostw ZSP w Siatkówce Plażowej

PS 2014 15 trojki mieszaneDo 21 kwietnia 2017 roku można zgłaszać swój udział w Mistrzostwach ZSP w Siatkówce Plażowej. Zawody przeprowadzone zostaną w dniu 25 kwietnia 2017 roku od godziny 10.30 na boiska WOSiR przy ulicy Gnieźnieńskiej. Organizatorami jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap