Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do Mistrzostw ZSP w Siatkówce Plażowej

PS 2014 15 trojki mieszaneDo 21 kwietnia 2017 roku można zgłaszać swój udział w Mistrzostwach ZSP w Siatkówce Plażowej. Zawody przeprowadzone zostaną w dniu 25 kwietnia 2017 roku od godziny 10.30 na boiska WOSiR przy ulicy Gnieźnieńskiej. Organizatorami jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap