Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Michał Wąsiewicz w finale

logo finał Garbsen15 maja 2017 roku, w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni, odbył się międzyszkolny etap Konkursu Głośnego Czytania w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. ZSP reprezentował uczeń klasy I TEK (technik ekonomista) Michał Wąsiewicz. Pod okiem pani Katarzyny Graczyk przygotował fragment z książki "On beauty" autorstwa Zadie Smith. Jego interpretacja angielskiego tekstu okazała się najlepsza, w związku z czym Michał będzie uczestniczył w finale międzynarodowego Konkursu Głośnego Czytania w Garbsen, w dniach 7-10 czerwca 2017 roku. Życzymy powodzenia i miłego pobytu w Niemczech.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap