Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Michał Wąsiewicz w finale

logo finał Garbsen15 maja 2017 roku, w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni, odbył się międzyszkolny etap Konkursu Głośnego Czytania w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. ZSP reprezentował uczeń klasy I TEK (technik ekonomista) Michał Wąsiewicz. Pod okiem pani Katarzyny Graczyk przygotował fragment z książki "On beauty" autorstwa Zadie Smith. Jego interpretacja angielskiego tekstu okazała się najlepsza, w związku z czym Michał będzie uczestniczył w finale międzynarodowego Konkursu Głośnego Czytania w Garbsen, w dniach 7-10 czerwca 2017 roku. Życzymy powodzenia i miłego pobytu w Niemczech.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal