Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Michał Wąsiewicz w finale

logo finał Garbsen15 maja 2017 roku, w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni, odbył się międzyszkolny etap Konkursu Głośnego Czytania w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. ZSP reprezentował uczeń klasy I TEK (technik ekonomista) Michał Wąsiewicz. Pod okiem pani Katarzyny Graczyk przygotował fragment z książki "On beauty" autorstwa Zadie Smith. Jego interpretacja angielskiego tekstu okazała się najlepsza, w związku z czym Michał będzie uczestniczył w finale międzynarodowego Konkursu Głośnego Czytania w Garbsen, w dniach 7-10 czerwca 2017 roku. Życzymy powodzenia i miłego pobytu w Niemczech.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap