Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Michał Wąsiewicz w finale

logo finał Garbsen15 maja 2017 roku, w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni, odbył się międzyszkolny etap Konkursu Głośnego Czytania w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. ZSP reprezentował uczeń klasy I TEK (technik ekonomista) Michał Wąsiewicz. Pod okiem pani Katarzyny Graczyk przygotował fragment z książki "On beauty" autorstwa Zadie Smith. Jego interpretacja angielskiego tekstu okazała się najlepsza, w związku z czym Michał będzie uczestniczył w finale międzynarodowego Konkursu Głośnego Czytania w Garbsen, w dniach 7-10 czerwca 2017 roku. Życzymy powodzenia i miłego pobytu w Niemczech.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap