Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Baśń "Królewna Śnieżka"

logo bajki Śnieżka10 kwietnia 2017 roku złożyliśmy wyjątkową wizytę uczniom kl. 0 i I z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 we Wrześni. Chcieliśmy przedstawić dobrze wszystkim znaną baśń "Królewna Śnieżka", tym razem jednak w wersji angielskiej z udziałem narratora, który dla ułatwienia fragmenty historii opowiadał po polsku. Nasi młodsi koledzy i koleżanki z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem przyjęli przygotowane dla nich przedstawienie, a nawet zdążyli zaprzyjaźnić się z aktorami, którzy wręczyli im słodki prezent oraz tematyczne kolorowanki.

My z kolei otrzymaliśmy zaproszenie do przedstawienia kolejnych mini-spektakli, z którego na pewno skorzystamy.

Udział w przedstawieniu wzięli: Eryk Kosmala (kl. III TI), Julia Rewers (kl. I TEK), Wiktoria Marczak (kl. I TEK), Dawid Tomiak (kl. I TEK), Jakub Berliński (kl. II TM) oraz Mikołaj Kąkolewski (kl. II TM). Dziękujemy także Michałowi Ratajczakowi (kl. III TI) za przygotowanie kolorowanki. Przygotowaniem młodzieży zajęli się pani Joanna Anielak, pan Adam Egiert oraz pani Honorata Olejniczak.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap