Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uczniowie z ZSP kolejny raz zwyciężają w konkursach z języka niemieckiego

logo konkurs niemcyPodsumowanie VIII edycji międzyszkolnych konkursów z języka niemieckiego odbyło się 22 marca 2017 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. W gronie dwunastu najlepszych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wrzesińskiego znalazło się pięciu uczniów z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni. Warto podkreślić, że uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w trzech spośród czterech zorganizowanych konkursów.

Taki sam wynik uzyskaliśmy w ubiegłym roku. Laureaci konkursów w nagrodę pojadą do Berlina.

Nagrodzeni zostali:

  • Wojciech Skorupski z klasy III TE zajął I miejsce w dyktandzie z języka niemieckiego,
  • Michał Wąsiewicz z klasy I TEK zajął I miejsce w konkursie głośnego czytania,
  • Marek Szumiński z klasy IV ATI zajął I miejsce w konkursie leksykalno-gramatycznym "Deutsch macht Spaß",
  • Maciej Olejnik z klasy III TI zajął III miejsce w konkursie leksykalno-gramatycznym "Deutsch macht Spaß",
  • Bartosz Mikołajczak z klasy I TE zajął III miejsce w konkursie wiedzy o Niemczech.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć tutaj! 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap