Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Św. Patryka

logo Dzień Patryka17 marca 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Św. Patryka - patrona Irlandii. Do hucznych obchodów tego "zielonego dnia" zaprosiliśmy wszystkich szkolnych solenizantów, nauczycieli oraz pozostałych uczniów. Był to jednocześnie pretekst do przemycenia elementów kultury irlandzkiej.

W holu szkolnym pojawiły się plakaty z podobizną św. Patryka oraz tradycyjną irlandzką koniczyną, którą wszyscy mogli sobie także dać namalować, słuchając przy tym rockowej, irlandzkiej muzyki oraz próbując upieczonych na tę okazję ciast - oczywiście w kolorze zielonym.

Całość zwieńczyło wspólne zdjęcie najodważniejszych szkolnych solenizantów. Organizacją Dnia Św. Patryka zajęli się pani Katarzyna Waszak oraz pan Adam Egiert.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap