Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Św. Patryka

logo Dzień Patryka17 marca 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Św. Patryka - patrona Irlandii. Do hucznych obchodów tego "zielonego dnia" zaprosiliśmy wszystkich szkolnych solenizantów, nauczycieli oraz pozostałych uczniów. Był to jednocześnie pretekst do przemycenia elementów kultury irlandzkiej.

W holu szkolnym pojawiły się plakaty z podobizną św. Patryka oraz tradycyjną irlandzką koniczyną, którą wszyscy mogli sobie także dać namalować, słuchając przy tym rockowej, irlandzkiej muzyki oraz próbując upieczonych na tę okazję ciast - oczywiście w kolorze zielonym.

Całość zwieńczyło wspólne zdjęcie najodważniejszych szkolnych solenizantów. Organizacją Dnia Św. Patryka zajęli się pani Katarzyna Waszak oraz pan Adam Egiert.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap