Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Miłość ci wszystko wybaczy..." - fotorelacja z przeglądu piosenki

przeglad piosenki miniaturaDnia 19 lutego 2014 roku w sali Wrzesińskiego Ośrodka Kultury odbyła się piąta edycja Międzypowiatowego Przeglądu Polskiej Piosenki o tematyce miłosnej "Miłość ci wszystko wybaczy...". W przeglądzie uczestniczyli gimnazjaliści z powiatu wrzesińskiego oraz wykonawcy ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatów gnieźnieńskiego, jarocińskiego, poznańskiego, słupeckiego, średzkiego oraz wrzesińskiego. Około pięćdziesięciu uczestników zaprezentowało swoje wokalne i instrumentalne talenty.

Repertuar był bardzo różnorodny od "Kaziu, zakochaj się" po współczesne melodie takie jak "Ja do ciebie". Panowała miła, walentynkowa atmosfera. Za rok kolejna szósta edycja przeglądu. Już teraz zapraszamy serdecznie uczniów i opiekunów!

 

GALERIA:


Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap