Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XVII Podsumowanie Konkursów Matematycznych

logo podsumowanie matematykaDnia 19 czerwca 2017 roku w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Kołaczkowie odbyło się Uroczyste Podsumowanie Konkursów Matematycznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2016-2017 w powiecie wrzesińskim. W tym roku organizatorami imprezy było Gimnazjum w Kołaczkowie, Szkoły Podstawowe w Bieganowie, Sokolnikach i Grabowie Królewskim oraz Zespół Szkół nr 1 we Wrześni.

Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele władz oświatowych i samorządowych, prezes Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego "Kangur" oraz dyrektorzy szkół, nauczyciele i przede wszystkim laureaci i finaliści konkursów, takich jak: Kangur, Mistrz Rachunków, Powiatowy Konkurs Matematyczny, Złota Żabka, Złota Żaba, Olimpiada Matematyczna Juniorów, Pangea, Koala, Supermatematyk i Wojewódzki Konkurs Matematyczny.

Celem spotkania było uroczyste wyróżnienie oraz wręczenie nagród uczniom szkół powiatu wrzesińskiego, którzy w tym roku szkolnym dzięki ogromnym talentom, popartym pracą i wytrwałością osiągnęli sukcesy w konkursach matematycznych.

Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły:

 • Mikołaj Bartkowiak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur",
 • Eryk Kosmala - laureat Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" (IV miejsce w kategorii technikum klasy II, III) oraz wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur",
 • Daniel Urbanowicz - laureat Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" (IV miejsce w kategorii technikum klasy I),
 • Szymon Andrzejewski - laureat Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" (II miejsce w kategorii technikum klasy II, III),
 • Wiktoria Czajka - finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk",
 • Grzegorz Rajski - laureat Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" (III miejsce w kategorii szkoła zawodowa klasy II, III),
 • Mateusz Chmielewski - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym w zakresie poziom podstawowy,
 • Rafał Kościelniak - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym w zakresie poziom podstawowy,
 • Marcin Bosacki - finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym w zakresie poziom podstawowy,
 • Eryk Czerniak - finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym w zakresie poziom rozszerzony,
 • Bartosz Maćkowiak - finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym w zakresie poziom rozszerzony.

Gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap