Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017

logo kangur16 marca 2017 roku 27 uczniów naszej szkoły zmagało się z zadaniami matematycznymi podczas Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Dwoje z nich otrzymało wyróżnienie - Bartkowiak Mikołaj uczeń klasy I TAI (technik informatyk) oraz Eryk Kosmala uczeń klasy III TI (technik informatyk). Najlepszy wynik wśród klas drugich osiągnął Marcin Bosacki uczeń klasy II TE (technik elektronik). Wyniki można sprawdzić u nauczycieli matematyki. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap