Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017

logo kangur16 marca 2017 roku 27 uczniów naszej szkoły zmagało się z zadaniami matematycznymi podczas Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Dwoje z nich otrzymało wyróżnienie - Bartkowiak Mikołaj uczeń klasy I TAI (technik informatyk) oraz Eryk Kosmala uczeń klasy III TI (technik informatyk). Najlepszy wynik wśród klas drugich osiągnął Marcin Bosacki uczeń klasy II TE (technik elektronik). Wyniki można sprawdzić u nauczycieli matematyki. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap