Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2017

logo kangur16 marca 2017 roku 27 uczniów naszej szkoły zmagało się z zadaniami matematycznymi podczas Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Dwoje z nich otrzymało wyróżnienie - Bartkowiak Mikołaj uczeń klasy I TAI (technik informatyk) oraz Eryk Kosmala uczeń klasy III TI (technik informatyk). Najlepszy wynik wśród klas drugich osiągnął Marcin Bosacki uczeń klasy II TE (technik elektronik). Wyniki można sprawdzić u nauczycieli matematyki. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap