Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Internetowy Konkurs Matematyczny Matmix.pl

logo matmixSerdecznie zapraszamy uczniów do udziału w VI edycji Internetowego Konkursu Matematycznego Matmix.pl. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy odbywa się za pośrednictwem strony internetowej konkursu www.matmix.pl, a drugi - finał - w XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. Szczegóły można zaleźć na stronie internetowej (kliknij tutaj!) oraz na plakacie konkursu (kliknij tutaj!).

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap