Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Podstawowy kurs bukieciarski

logo kurs bukietyDzięki pomocy Dyrekcji, Rady Rodziców oraz licznych sponsorów udało się już po raz trzeci przeprowadzić dodatkowe zajęcia florystyczne dla uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. Podstawowe materiały, niezbędnik narzędziowy florysty, rośliny najczęściej spotykane w kwiaciarniach, sposoby układania wiązanek, bukietów i kompozycji kwiatowych są tematem przewodnim kursu.

Uczennice klasy IV TA po wielu interesujących i twórczych zmaganiach często z "niesfornym" materiałem roślinnym ukończyły podstawowy kurs bukieciarski. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy nowych, równie emocjonujących wyzwań na szerszą skalę wśród kwiatów.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap