Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Podstawowy kurs bukieciarski

logo kurs bukietyDzięki pomocy Dyrekcji, Rady Rodziców oraz licznych sponsorów udało się już po raz trzeci przeprowadzić dodatkowe zajęcia florystyczne dla uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. Podstawowe materiały, niezbędnik narzędziowy florysty, rośliny najczęściej spotykane w kwiaciarniach, sposoby układania wiązanek, bukietów i kompozycji kwiatowych są tematem przewodnim kursu.

Uczennice klasy IV TA po wielu interesujących i twórczych zmaganiach często z "niesfornym" materiałem roślinnym ukończyły podstawowy kurs bukieciarski. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy nowych, równie emocjonujących wyzwań na szerszą skalę wśród kwiatów.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap