Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

logo wydział OiAKW ramach promocji Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zorganizował cykl wykładów poświęcony uczniom kształcący się w technikach ogrodniczych i architektury krajobrazu. W kwietniu klasy I TA, II TA i III TA wysłuchały prezentacji "Żyjemy wśród kwiatów" dr. inż. Piotra Czuchaja pracownika Katedry Roślin Ozdobnych oraz "Drzewa i krzewy do małych ogrodów" dr. inż. Marcina Kolasińskiego z Katedry Dendrologii, Sadownictwa i Szkółkarstwa.

Po części teoretycznej przeszliśmy do ogrodu botanicznego na zajęcia terenowe, gdzie można było obejrzeć wiele ciekawych i unikatowych roślin, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z dendrologii i roślin ozdobnych.

Kolejnym przystankiem naszej przygody na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu była Stacja Doświadczalna Marcelin przy ulicy Zgorzeleckiej 4, gdzie przeprowadza się większość badań i doświadczeń szklarniowych, polowych i laboratoryjnych.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal