Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

logo wydział OiAKW ramach promocji Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zorganizował cykl wykładów poświęcony uczniom kształcący się w technikach ogrodniczych i architektury krajobrazu. W kwietniu klasy I TA, II TA i III TA wysłuchały prezentacji "Żyjemy wśród kwiatów" dr. inż. Piotra Czuchaja pracownika Katedry Roślin Ozdobnych oraz "Drzewa i krzewy do małych ogrodów" dr. inż. Marcina Kolasińskiego z Katedry Dendrologii, Sadownictwa i Szkółkarstwa.

Po części teoretycznej przeszliśmy do ogrodu botanicznego na zajęcia terenowe, gdzie można było obejrzeć wiele ciekawych i unikatowych roślin, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z dendrologii i roślin ozdobnych.

Kolejnym przystankiem naszej przygody na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu była Stacja Doświadczalna Marcelin przy ulicy Zgorzeleckiej 4, gdzie przeprowadza się większość badań i doświadczeń szklarniowych, polowych i laboratoryjnych.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap