Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

logo wydział OiAKW ramach promocji Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zorganizował cykl wykładów poświęcony uczniom kształcący się w technikach ogrodniczych i architektury krajobrazu. W kwietniu klasy I TA, II TA i III TA wysłuchały prezentacji "Żyjemy wśród kwiatów" dr. inż. Piotra Czuchaja pracownika Katedry Roślin Ozdobnych oraz "Drzewa i krzewy do małych ogrodów" dr. inż. Marcina Kolasińskiego z Katedry Dendrologii, Sadownictwa i Szkółkarstwa.

Po części teoretycznej przeszliśmy do ogrodu botanicznego na zajęcia terenowe, gdzie można było obejrzeć wiele ciekawych i unikatowych roślin, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z dendrologii i roślin ozdobnych.

Kolejnym przystankiem naszej przygody na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu była Stacja Doświadczalna Marcelin przy ulicy Zgorzeleckiej 4, gdzie przeprowadza się większość badań i doświadczeń szklarniowych, polowych i laboratoryjnych.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap