Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Fotorelacja z kiermaszu wielkanocnego

logo kiermasz WielkanocDnia 5 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym można było zakupić dekoracje wielkanocne. Dekoracje wykonali uczniowie I, II i III klasy technik architektury krajobrazu. Serdecznie dziękuję uczniom za pomoc i wielkie zaangażowanie, a kupującym za zainteresowanie zakupem wykonanych dekoracji i pomoc w zrealizowaniu zamierzonego celu.

 

 

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap