Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Fotorelacja z kiermaszu wielkanocnego

logo kiermasz WielkanocDnia 5 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym można było zakupić dekoracje wielkanocne. Dekoracje wykonali uczniowie I, II i III klasy technik architektury krajobrazu. Serdecznie dziękuję uczniom za pomoc i wielkie zaangażowanie, a kupującym za zainteresowanie zakupem wykonanych dekoracji i pomoc w zrealizowaniu zamierzonego celu.

 

 

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap