Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ekonomiści z III TEK w finale!

logo konkurs ekonomiaPrzewodnicząca Kapituły prof. dr hab. Władysława Łuczka z Wydziału Ekonomiczno - Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ogłosiła wyniki Konkursu "Zostań Ekonomistą". Do II etapu zakwalifikowane zostało pięć zespołów uczniów, w tym trzy reprezentujące naszą szkołę.

  • Wiktoria Walkowiak, Szymon Andrzejewski (opiekun: Agnieszka Pol) - Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni, "Budżety gospodarstw domowych".
  • Lidia Bednarek, Karolina Pankros (opiekun: Agnieszka Pol) - Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni, "Sytuacja na rynku pracy wybranych grup społecznych".
  • Katarzyna Bosacka, Angelika Piękna (opiekun: Agnieszka Pol) - Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni "Ekonomia i finanse z perspektywy młodego człowieka".
  • Filip Kwiatkowski, Ludmiła Ryfa (opiekun: Aleksandra Niewiadomska) - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu.
  • Magdalena Majerowicz, Anna Karolak (opiekun: Maria Konenc) - Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach.

Dnia 1 czerwca 2017 roku zespoły uczniów przedstawią prezentację multimedialną eseju z pierwszego etapu konkursu. Ocenie będzie podlegać: dobór i wartość merytoryczna prezentowanych treści oraz struktura prezentacji, sposób prezentacji oraz jej strona graficzna. Gratulacje i powodzenia w Dniu Dziecka!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap