Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ekonomiści z III TEK w finale!

logo konkurs ekonomiaPrzewodnicząca Kapituły prof. dr hab. Władysława Łuczka z Wydziału Ekonomiczno - Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ogłosiła wyniki Konkursu "Zostań Ekonomistą". Do II etapu zakwalifikowane zostało pięć zespołów uczniów, w tym trzy reprezentujące naszą szkołę.

  • Wiktoria Walkowiak, Szymon Andrzejewski (opiekun: Agnieszka Pol) - Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni, "Budżety gospodarstw domowych".
  • Lidia Bednarek, Karolina Pankros (opiekun: Agnieszka Pol) - Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni, "Sytuacja na rynku pracy wybranych grup społecznych".
  • Katarzyna Bosacka, Angelika Piękna (opiekun: Agnieszka Pol) - Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni "Ekonomia i finanse z perspektywy młodego człowieka".
  • Filip Kwiatkowski, Ludmiła Ryfa (opiekun: Aleksandra Niewiadomska) - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu.
  • Magdalena Majerowicz, Anna Karolak (opiekun: Maria Konenc) - Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach.

Dnia 1 czerwca 2017 roku zespoły uczniów przedstawią prezentację multimedialną eseju z pierwszego etapu konkursu. Ocenie będzie podlegać: dobór i wartość merytoryczna prezentowanych treści oraz struktura prezentacji, sposób prezentacji oraz jej strona graficzna. Gratulacje i powodzenia w Dniu Dziecka!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap