Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Współpraca z Uniwersytetem Przyrodniczym

logo UPDnia 19 kwietnia 2017 roku podpisana została umowa partnerska pomiędzy Wydziałem Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a Zespołem Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni. Wydział Ekonomiczno-Społeczny reprezentowali: dziekan prof. dr hab. Walenty Poczta oraz prodziekan ds. studiów dr hab. Rafał Baum, a także dr Joanna Smoluk-Sikorska - koordynator współpracy ze szkołą. Ze strony Zespołu Szkól Politechnicznych obecni byli dyrektor ZSP pan Bogdan Nowak i pani Agnieszka Pol - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

Celem współpracy jest popularyzacja nauk ekonomicznych i społecznych wśród uczniów poprzez uczestnictwo w wybranych zajęciach akademickich, prowadzonych na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym, a także możliwość udziału młodzieży w pracach prowadzonych przez studenckie koła naukowe oraz promocja studiów wyższych na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wśród uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Klasa III TEK (technik ekonomista) miała możliwość uczestniczć w wykładzie pt. "Własność intelektualna. Prawo autorskie. Prawo własności przemysłowej". Kolejne wykłady rozpoczną się od września 2017 roku.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap