Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

ekonomistaEliminacje szkolne Olimpiady już za nami. We wtorek 18 października 2016 roku do zmagań konkursowych przystąpiło 17 uczniów z klas ekonomicznych. Tematem wiodącym II edycji jest „Handel a gospodarka”. W etapie szkolnym uczniowie rozwiązali test składający się 40 pytań z zakresu ekonomii i handlu. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Wiktoria Walkowiak i Katarzyna Bosacka z klasy III TEK oraz Michalina Leracz, Agata Majchrzak, Klaudia Mikołajczak i Natalia Kubiaczyk z klasy II TEK. Kolejny etap już 17 listopada. Koordynatorem olimpiady jest pani Małgorzata Głowacka. Wszystkim uczestniczkom życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms