Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

ekonomistaEliminacje szkolne Olimpiady już za nami. We wtorek 18 października 2016 roku do zmagań konkursowych przystąpiło 17 uczniów z klas ekonomicznych. Tematem wiodącym II edycji jest „Handel a gospodarka”. W etapie szkolnym uczniowie rozwiązali test składający się 40 pytań z zakresu ekonomii i handlu. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się: Wiktoria Walkowiak i Katarzyna Bosacka z klasy III TEK oraz Michalina Leracz, Agata Majchrzak, Klaudia Mikołajczak i Natalia Kubiaczyk z klasy II TEK. Kolejny etap już 17 listopada. Koordynatorem olimpiady jest pani Małgorzata Głowacka. Wszystkim uczestniczkom życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap