Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie F&F Pabianice

logo FFW czwartek 18 maja 2017 roku na terenie Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej odbyło się spotkanie o charakterze szkoleniowym, przeprowadzone przez firmę F&F Pabianice. Spotkanie przeprowadzone zostało dla klas III elo (elektromechanik) i II mm (monter mechatronik), odbywających praktyki zawodowe w PCEZ. Szkolenie dotyczyło zagadnień automatyki domowej i przemysłowej m.in. systemu inteligentnego domu F&Home - w rozwiązaniu przewodowym i radiowym oraz systemu Proxi - zdalnego sterowania Bluetooth Smart.

Opiekunem grupy i współorganizatorem szkolenia był pan Łukasz Matuszak.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap