Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie F&F Pabianice

logo FFW czwartek 18 maja 2017 roku na terenie Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej odbyło się spotkanie o charakterze szkoleniowym, przeprowadzone przez firmę F&F Pabianice. Spotkanie przeprowadzone zostało dla klas III elo (elektromechanik) i II mm (monter mechatronik), odbywających praktyki zawodowe w PCEZ. Szkolenie dotyczyło zagadnień automatyki domowej i przemysłowej m.in. systemu inteligentnego domu F&Home - w rozwiązaniu przewodowym i radiowym oraz systemu Proxi - zdalnego sterowania Bluetooth Smart.

Opiekunem grupy i współorganizatorem szkolenia był pan Łukasz Matuszak.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap