Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie F&F Pabianice

logo FFW czwartek 18 maja 2017 roku na terenie Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej odbyło się spotkanie o charakterze szkoleniowym, przeprowadzone przez firmę F&F Pabianice. Spotkanie przeprowadzone zostało dla klas III elo (elektromechanik) i II mm (monter mechatronik), odbywających praktyki zawodowe w PCEZ. Szkolenie dotyczyło zagadnień automatyki domowej i przemysłowej m.in. systemu inteligentnego domu F&Home - w rozwiązaniu przewodowym i radiowym oraz systemu Proxi - zdalnego sterowania Bluetooth Smart.

Opiekunem grupy i współorganizatorem szkolenia był pan Łukasz Matuszak.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap