Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do fabryki silników VW

logo VW wycieczkaDnia 24 marca 2017 roku uczennice i uczniowie z klasy mechanik precyzyjny pod opieką wychowawcy Szymona Ladorskiego byli na wycieczce w fabryce Volkswagen Motor Polska w Polkowicach. Fabryka ta produkuje najnowocześniejsze silniki wysokoprężne. Na miejscu obrabiane są główne podzespoły takie, jak bloki silnika, głowice, wały korbowe, korbowody i zintegrowane moduły wałka rozrządu.

Silniki z Polkowic, wytwarzane wyłącznie na zamówienie i potrzeby koncernu Volkswagen, trafiają do nowoczesnych montowni pojazdów w Polsce oraz na świecie, m. in. do Niemiec, Czech i Hiszpanii. Młodzież oprowadzana przez pracownika zakładu mogła obserwować pracę ludzi na liniach montażowych oraz robotów na odcinkach w pełni zautomatyzowanych.

Wycieczka została zorganizowana przez zakład Volkswagen Poznań, reprezentowany przez pana Łukasza Kałmuckiego, a na wyjeździe przez pana Piotra Osińskiego, przy udziale firmy Gestamp, dla uczniów z naszej szkoły oraz z Zespołu Szkół nr 1 w Swarzędzu, za co niniejszym dziękujemy.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap