Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Projekt Fundacji Rozwoju Talentów i firmy Blum

fundacja rozwoju talentowUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wzięli udział w projekcie "Rozwój umiejętności zawodowych przyszłych techników mechaników i techników mechatroników we współpracy z firmą Blum Polska", zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Talentów. W ramach projektu sprawdzono oczekiwania i plany uczniów, a także ich wiedzę merytoryczną w odniesieniu do oczekiwań rynku pracy, a także zorganizowano warsztaty praktyczne prowadzone przez firmę Blum. Zobacz prezentację projektu...

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap