Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Projekt Fundacji Rozwoju Talentów i firmy Blum

fundacja rozwoju talentowUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wzięli udział w projekcie "Rozwój umiejętności zawodowych przyszłych techników mechaników i techników mechatroników we współpracy z firmą Blum Polska", zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Talentów. W ramach projektu sprawdzono oczekiwania i plany uczniów, a także ich wiedzę merytoryczną w odniesieniu do oczekiwań rynku pracy, a także zorganizowano warsztaty praktyczne prowadzone przez firmę Blum. Zobacz prezentację projektu...

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap