Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Projekt Fundacji Rozwoju Talentów i firmy Blum

fundacja rozwoju talentowUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych wzięli udział w projekcie "Rozwój umiejętności zawodowych przyszłych techników mechaników i techników mechatroników we współpracy z firmą Blum Polska", zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Talentów. W ramach projektu sprawdzono oczekiwania i plany uczniów, a także ich wiedzę merytoryczną w odniesieniu do oczekiwań rynku pracy, a także zorganizowano warsztaty praktyczne prowadzone przez firmę Blum. Zobacz prezentację projektu...

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap