Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XXX Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

olimpiada wiedzy i umiejetnosci budowlanych miniaturkaW dniach 6-8 kwietnia 2017 roku odbył się w Białymstoku XXX Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, udział w nim wzięło 90 uczniów z całego kraju. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Krzysztof Tokarski z klasy III TB, który uzyskał tytuł laureata oraz Małgorzata Kapela z III klasy TB, która uzyskała tytuł finalistki. Obydwoje zagwarantowali sobie indeks na wydziały budownictwa wszystkich wyższych uczelni w Polsce.

Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Serdeczne podziękowania dla pani Joanny Kosmali za przygotowanie uczniów do Olimpiady.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap