Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XXX Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

olimpiada wiedzy i umiejetnosci budowlanych miniaturkaW dniach 6-8 kwietnia 2017 roku odbył się w Białymstoku XXX Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, udział w nim wzięło 90 uczniów z całego kraju. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Krzysztof Tokarski z klasy III TB, który uzyskał tytuł laureata oraz Małgorzata Kapela z III klasy TB, która uzyskała tytuł finalistki. Obydwoje zagwarantowali sobie indeks na wydziały budownictwa wszystkich wyższych uczelni w Polsce.

Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Serdeczne podziękowania dla pani Joanny Kosmali za przygotowanie uczniów do Olimpiady.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap