Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie firmy Cekol

cekolDnia 17 marca 2017 roku uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) wzięli udział w pokazie wykonywania gładzi gipsowych na suchej zabudowie. Szkolenie prowadzone było przez fachowca z firmy Cekol, który jednocześnie omawiał zastosowane materiały, przygotowanie podłoża jak i technologie wykonania gładzi metodą ręczną i maszynową.

Szkolenia przyczyniają się do uatrakcyjnienia zajęć, które w znacznym stopniu wpływają na uściślenie związku kształcenia teoretycznego z praktyką, powodują unowocześnienie procesu kształcenia w zawodach budowlanych oraz stają się czynnikiem stymulującym do ciągłego kształcenia się uczniów. Serdecznie dziękujemy firmie Cekol za udostępnione materiały i przeprowadzenie szkolenia.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap