Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie firmy Cekol

cekolDnia 17 marca 2017 roku uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) wzięli udział w pokazie wykonywania gładzi gipsowych na suchej zabudowie. Szkolenie prowadzone było przez fachowca z firmy Cekol, który jednocześnie omawiał zastosowane materiały, przygotowanie podłoża jak i technologie wykonania gładzi metodą ręczną i maszynową.

Szkolenia przyczyniają się do uatrakcyjnienia zajęć, które w znacznym stopniu wpływają na uściślenie związku kształcenia teoretycznego z praktyką, powodują unowocześnienie procesu kształcenia w zawodach budowlanych oraz stają się czynnikiem stymulującym do ciągłego kształcenia się uczniów. Serdecznie dziękujemy firmie Cekol za udostępnione materiały i przeprowadzenie szkolenia.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap