Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do Gdańska

logo wycieczka GdańskW dniach 1-3 czerwca 2017 roku klasa III TE (technik elektronik) udała się na wycieczkę pod opieką wychowawcy klasy pani Iwony Pawlaczyk oraz pani Iwony Bogaczyk. Początek wycieczki, to czwartek 1 czerwca godzina 6:00, zbiórka przed budynkiem naszej szkoły. W drodze do Gdańska zwiedziliśmy Westerplatte. Po przyjeździe na miejsce zakwaterowania wszyscy byli mile zaskoczeni, gdyż wygląd ośrodka młodzieżowego naprawdę robił wrażenie.

Drugi dzień, to zwiedzanie Gdańska - spacer po Długim Targu, podziwianie panoramy z wieży Kościoła Mariackiego oraz zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej. Była to miła, nietypowa i zaskakująca w formie lekcja historii. Klasowy "wypad" zakończyliśmy wędrówką po sopockim molo i spacerem przez szeroką i piaszczystą plażę. Pogoda i atmosfera dopisała, więc żal było wracać...

Jakub Kulterman

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap