Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do Gdańska

logo wycieczka GdańskW dniach 1-3 czerwca 2017 roku klasa III TE (technik elektronik) udała się na wycieczkę pod opieką wychowawcy klasy pani Iwony Pawlaczyk oraz pani Iwony Bogaczyk. Początek wycieczki, to czwartek 1 czerwca godzina 6:00, zbiórka przed budynkiem naszej szkoły. W drodze do Gdańska zwiedziliśmy Westerplatte. Po przyjeździe na miejsce zakwaterowania wszyscy byli mile zaskoczeni, gdyż wygląd ośrodka młodzieżowego naprawdę robił wrażenie.

Drugi dzień, to zwiedzanie Gdańska - spacer po Długim Targu, podziwianie panoramy z wieży Kościoła Mariackiego oraz zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej. Była to miła, nietypowa i zaskakująca w formie lekcja historii. Klasowy "wypad" zakończyliśmy wędrówką po sopockim molo i spacerem przez szeroką i piaszczystą plażę. Pogoda i atmosfera dopisała, więc żal było wracać...

Jakub Kulterman

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap