Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs graficzny "Magia Świąt"

magia swiatUczniowie klasy informatycznych: II TI i II TAI - w ramach zajęć z jednostki modułowej Stosowanie technik graficznych i multimedialnych, jak również uczniowie kl. I TI, wzięli udział w konkursie pod hasłem "Magia Świąt". Organizatorem konkursu był NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa), koordynator projektu IT Szkoła. W ramach konkursu uczniowie stworzyli prace przy użyciu różnych technik i narzędzi do projektowania grafiki komputerowej. Tematyka prac nawiązywała do Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Przygotowując się do konkursu, uczniowie musieli zrealizować trzy kursy z zakresu przedmiotu: "Obróbka i wizualizacja obrazów – jak poprawiać i przekształcać zdjęcia", "GIMP edycja grafiki i zdjęć" oraz "Grafika komputerowa, czyli jak zrobić coś, czego nie potrafi aparat cyfrowy".

Zachęcamy do głosowania na prace uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. Swój głos można oddać na stronie www.it-szkola.edu.pl/kong_galeria - do 15 grudnia 2017 roku, do godz. 13:00.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap