Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs graficzny "Magia Świąt"

magia swiatUczniowie klasy informatycznych: II TI i II TAI - w ramach zajęć z jednostki modułowej Stosowanie technik graficznych i multimedialnych, jak również uczniowie kl. I TI, wzięli udział w konkursie pod hasłem "Magia Świąt". Organizatorem konkursu był NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa), koordynator projektu IT Szkoła. W ramach konkursu uczniowie stworzyli prace przy użyciu różnych technik i narzędzi do projektowania grafiki komputerowej. Tematyka prac nawiązywała do Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Przygotowując się do konkursu, uczniowie musieli zrealizować trzy kursy z zakresu przedmiotu: "Obróbka i wizualizacja obrazów – jak poprawiać i przekształcać zdjęcia", "GIMP edycja grafiki i zdjęć" oraz "Grafika komputerowa, czyli jak zrobić coś, czego nie potrafi aparat cyfrowy".

Zachęcamy do głosowania na prace uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. Swój głos można oddać na stronie www.it-szkola.edu.pl/kong_galeria - do 15 grudnia 2017 roku, do godz. 13:00.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap