Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Najlepsi uczniowie w roli nauczyciela

programuj u siebie

W ramach projektu "Programuj u Siebie", realizowanego we współpracy z Fundacją PZU, w okresie od września 2016 do czerwca 2017 roku, w ośmiu ośrodkach, w różnych regionach Polski, odbywały się zajęcia pozalekcyjne rozwijające myślenie algorytmiczne i umiejętności programowania. Jednym z założeń projektu było wybranie najlepszych uczniów, którzy poprowadzą sami zajęcia jako młodzi instruktorzy (pod okiem opiekuna).

W Zespole Szkół Politechnicznych rola ta przypadła Bartoszowi Adamczykowi oraz Danielowi Urbanowiczowi z klasy I TI (technik informatyk), którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie z programowania w języku C++. Uczniowie podczas zajęć bardzo aktywnie dzielili się z kolegami swoją wiedzą z zakresu programowania oraz matematyki, a także pomagali im w rozwiązywaniu trudnych zadań.

W najbliższą środę - 14 czerwca 2017 roku o godzinie 10:40 w sali 108 odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt "Programuj u siebie", podczas  którego zostaną wręczone nagrody dla najlepszych uczniów w konkursie ogólnopolskim.

GALERIA

programuj info

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal