Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Najlepsi uczniowie w roli nauczyciela

programuj u siebie

W ramach projektu "Programuj u Siebie", realizowanego we współpracy z Fundacją PZU, w okresie od września 2016 do czerwca 2017 roku, w ośmiu ośrodkach, w różnych regionach Polski, odbywały się zajęcia pozalekcyjne rozwijające myślenie algorytmiczne i umiejętności programowania. Jednym z założeń projektu było wybranie najlepszych uczniów, którzy poprowadzą sami zajęcia jako młodzi instruktorzy (pod okiem opiekuna).

W Zespole Szkół Politechnicznych rola ta przypadła Bartoszowi Adamczykowi oraz Danielowi Urbanowiczowi z klasy I TI (technik informatyk), którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie z programowania w języku C++. Uczniowie podczas zajęć bardzo aktywnie dzielili się z kolegami swoją wiedzą z zakresu programowania oraz matematyki, a także pomagali im w rozwiązywaniu trudnych zadań.

W najbliższą środę - 14 czerwca 2017 roku o godzinie 10:40 w sali 108 odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt "Programuj u siebie", podczas  którego zostaną wręczone nagrody dla najlepszych uczniów w konkursie ogólnopolskim.

GALERIA

programuj info

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap