Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Najlepsi uczniowie w roli nauczyciela

programuj u siebie

W ramach projektu "Programuj u Siebie", realizowanego we współpracy z Fundacją PZU, w okresie od września 2016 do czerwca 2017 roku, w ośmiu ośrodkach, w różnych regionach Polski, odbywały się zajęcia pozalekcyjne rozwijające myślenie algorytmiczne i umiejętności programowania. Jednym z założeń projektu było wybranie najlepszych uczniów, którzy poprowadzą sami zajęcia jako młodzi instruktorzy (pod okiem opiekuna).

W Zespole Szkół Politechnicznych rola ta przypadła Bartoszowi Adamczykowi oraz Danielowi Urbanowiczowi z klasy I TI (technik informatyk), którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie z programowania w języku C++. Uczniowie podczas zajęć bardzo aktywnie dzielili się z kolegami swoją wiedzą z zakresu programowania oraz matematyki, a także pomagali im w rozwiązywaniu trudnych zadań.

W najbliższą środę - 14 czerwca 2017 roku o godzinie 10:40 w sali 108 odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt "Programuj u siebie", podczas  którego zostaną wręczone nagrody dla najlepszych uczniów w konkursie ogólnopolskim.

GALERIA

programuj info

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap