Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał VI Olimpiady Medialnej

Olimpiada MedialnaW dniach 7-8 kwietnia 2017 r. w Warszawie, odbył się finał VI Olimpiady Medialnej, organizowanej przez Fundację Nowe Media, wspólnie z partnerami naukowymi: Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS i Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tematem przewodnim konkursu była "Polska w mediach, media w Polsce". Wśród tegorocznych finalistów olimpiady znalazł się Adam Marciniak, uczeń klasy III TI (technik informatyk) Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Olimpiada składała się z trzech etapów: szkolnego, okręgowego oraz dwuczęściowego finału. Łącznie wzięło w niej udział ponad 600 uczestników. 

Pierwszego dnia finału uczestnicy zaprezentowali przed komisją swoje prace, przygotowane według konspektów, będących przedmiotem etapu 3A olimpiady. Odbyły się również warsztaty zarówno dla uczestników oraz ich nauczycieli, przygotowane przez Uniwersytet SWPS. Zajęcia dla uczniów były związane m.in. z techniką debatowania. W drugim dniu odbyły się debat oksfordzkie, dotyczące współczesnych mediów.

Adamowi, jako pierwszemu w historii naszej szkoły finaliście Olimpiady Medialnej, serdecznie gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap