Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ogólnopolski konkurs z programowania w C++

miniatura PUS

W sobotę 1 kwietnia 2017 roku w ramach projektu "Programuj u siebie" odbyła się pierwsza runda ogólnopolskiego konkursu z programowania w języku C++. W ciągu niespełna trzech godzin uczniowie musieli zmierzyć się z trzema zadaniami z algorytmiki. Konkurs składa się z dwóch etapów - drugi i ostatni etap odbędzie się 22 kwietnia. Na wyniki końcowe składa się suma punktów z obu części konkursu (w pierwszym etapie można było uzyskać maksymalnie 300 punktów). Po pierwszym etapie na pierwszym miejscu z maksymalną liczbą punktów znalazło się sześć osób (troje to uczniowie ZSP Września).

 

Najlepsze wyniki po pierwszym etapie (uczniowie ZSP Września):

1 miejsce - Bartosz Adamczyk, klasa I TI, 300 pkt.
1 miejsce - Daniel Urabnowicz, klasa I TI, 300 pkt.
1 miejsce - Jakub Mikołajczewski, klasa IV ATI, 300 pkt.
3 miejsce - Patryk Perkiewicz, klasa IV ATI, 250 pkt.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w drugiej rundzie która już niebawem. 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap