Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ogólnopolski konkurs z programowania w C++

miniatura PUS

W sobotę 1 kwietnia 2017 roku w ramach projektu "Programuj u siebie" odbyła się pierwsza runda ogólnopolskiego konkursu z programowania w języku C++. W ciągu niespełna trzech godzin uczniowie musieli zmierzyć się z trzema zadaniami z algorytmiki. Konkurs składa się z dwóch etapów - drugi i ostatni etap odbędzie się 22 kwietnia. Na wyniki końcowe składa się suma punktów z obu części konkursu (w pierwszym etapie można było uzyskać maksymalnie 300 punktów). Po pierwszym etapie na pierwszym miejscu z maksymalną liczbą punktów znalazło się sześć osób (troje to uczniowie ZSP Września).

 

Najlepsze wyniki po pierwszym etapie (uczniowie ZSP Września):

1 miejsce - Bartosz Adamczyk, klasa I TI, 300 pkt.
1 miejsce - Daniel Urabnowicz, klasa I TI, 300 pkt.
1 miejsce - Jakub Mikołajczewski, klasa IV ATI, 300 pkt.
3 miejsce - Patryk Perkiewicz, klasa IV ATI, 250 pkt.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w drugiej rundzie która już niebawem. 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap