Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Po pierwszej części finału Olimpiady Medialnej

olimpiada medialnaW marcu 2017 roku odbyła się pierwsza część finału Olimpiady Medialnej, której organizatorem jest Fundacja Nowe Media, wspólnie z partnerami naukowymi: Uniwersytetem SWPS i Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Najwyższą liczbę punktów w tej części uzyskał Adam Marciniak, uczeń klasy III TI (technik informatyk) z Zespołu Szkół Politechnicznych. Już w dniach 7-8 kwietnia 2017 roku w Warszawie, odbędzie się ostateczna rozgrywka, z udziałem 24 najlepszych uczniów z całej Polski. Adamowi życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap