Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Po pierwszej części finału Olimpiady Medialnej

olimpiada medialnaW marcu 2017 roku odbyła się pierwsza część finału Olimpiady Medialnej, której organizatorem jest Fundacja Nowe Media, wspólnie z partnerami naukowymi: Uniwersytetem SWPS i Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Najwyższą liczbę punktów w tej części uzyskał Adam Marciniak, uczeń klasy III TI (technik informatyk) z Zespołu Szkół Politechnicznych. Już w dniach 7-8 kwietnia 2017 roku w Warszawie, odbędzie się ostateczna rozgrywka, z udziałem 24 najlepszych uczniów z całej Polski. Adamowi życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap