Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Po pierwszej części finału Olimpiady Medialnej

olimpiada medialnaW marcu 2017 roku odbyła się pierwsza część finału Olimpiady Medialnej, której organizatorem jest Fundacja Nowe Media, wspólnie z partnerami naukowymi: Uniwersytetem SWPS i Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Najwyższą liczbę punktów w tej części uzyskał Adam Marciniak, uczeń klasy III TI (technik informatyk) z Zespołu Szkół Politechnicznych. Już w dniach 7-8 kwietnia 2017 roku w Warszawie, odbędzie się ostateczna rozgrywka, z udziałem 24 najlepszych uczniów z całej Polski. Adamowi życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap