Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Programuj u siebie - konkurs

programuj u siebieW ramach projektu "Programuj u siebie", w którym biorą udział uczniowie klasy I TI odbędzie się drugi konkurs lokalny, podsumowujący zdobyte umiejętności z programowania w języku C++. Konkurs odbędzie się 23 marca 2017 roku w naszej szkole. Będzie on również sesją "rozgrzewkową" przed dwuetapowym konkursem ogólnopolskim organizowanym przez Stowarzyszenie "Talent".

Terminy konkursu ogólnopolskiego:

I etap: 1 kwietnia 2017 roku

II etap: 22 kwietnia 2017 roku

 

 

programuj info

 Projekt „Programuj u siebie” jest finansowany ze środków Fundacji PZU w ramach konkursu „Z PZU po lekcjach”.

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap