Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Programuj u siebie - konkurs

programuj u siebieW ramach projektu "Programuj u siebie", w którym biorą udział uczniowie klasy I TI odbędzie się drugi konkurs lokalny, podsumowujący zdobyte umiejętności z programowania w języku C++. Konkurs odbędzie się 23 marca 2017 roku w naszej szkole. Będzie on również sesją "rozgrzewkową" przed dwuetapowym konkursem ogólnopolskim organizowanym przez Stowarzyszenie "Talent".

Terminy konkursu ogólnopolskiego:

I etap: 1 kwietnia 2017 roku

II etap: 22 kwietnia 2017 roku

 

 

programuj info

 Projekt „Programuj u siebie” jest finansowany ze środków Fundacji PZU w ramach konkursu „Z PZU po lekcjach”.

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap