Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Patronat Stowarzyszenia Wikimedia Polska

wikimedia polskaPatronat nad "Potyczkami Informatycznymi", konkursem dla gimnazjalistów organizowanym przez Zespół Szkół Politechnicznych, objęło Stowarzyszenie Wikimedia Polska. Głównym celem organizacji jest wyrównywanie szans w dostępie do wiedzy. Najbardziej znanym projektem, którym zajmuje się stowarzyszenie, jest Wikipedia - wielojęzyczna encyklopedia internetowa działająca w oparciu o zasadę otwartej treści - uznawana za największy projekt edukacyjny na świecie. W jej ramach już od 7 lat uczniowie naszej szkoły realizują "Wikiprojekt Powiat wrzesiński".  Więcej o stowarzyszeniu...

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap