Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wideokonferencja dla informatyków

it szkolaNasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w wideokonferencji organizowanej przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. Tym razem zajęcia dotyczyły tematyki programowania obiektowego oraz baz danych. W kilkugodzinnej sesji brali udział uczniowie z klasy I TI oraz I TAI. Uczniowie zapoznali się z technikami przetwarzania informacji oraz z różnymi metodami programowania obiektowego. Zajęcia prowadził pan mgr inż. Andrzej Ptasznik. 

 

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap