Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Młodzieżowi Liderzy Zdrowia

zsp boxUczniowie klasy I TB (technik budownictwa) Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni Katarzyna Miczuga, Hanna Borowiak, Magdalena Lewandowska, Joanna Jałoszyńska oraz Mikołaj Bączkiewicz wzięli udział w szkoleniu "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia", zorganizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni, Komendę Powiatową Policji oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wrześni - Urząd Miasta i Gminy we Wrześni.

Szkolenie składało się z dwóch etapów: I etap dotyczący tematyki w zakresie HIV, II etap dotyczący tematyki w zakresie substancji psychoaktywnych (dopalacze, narkotyki, alkohol). Szkolenie przebiegało w formie wykładów i zajęć interaktywnych.

Po ukończeniu zajęć uczniowie ZSP zdobyli dyplom "Młodzieżowego lidera zdrowia".

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap