Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Młodzieżowi Liderzy Zdrowia

zsp boxUczniowie klasy I TB (technik budownictwa) Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni Katarzyna Miczuga, Hanna Borowiak, Magdalena Lewandowska, Joanna Jałoszyńska oraz Mikołaj Bączkiewicz wzięli udział w szkoleniu "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia", zorganizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni, Komendę Powiatową Policji oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wrześni - Urząd Miasta i Gminy we Wrześni.

Szkolenie składało się z dwóch etapów: I etap dotyczący tematyki w zakresie HIV, II etap dotyczący tematyki w zakresie substancji psychoaktywnych (dopalacze, narkotyki, alkohol). Szkolenie przebiegało w formie wykładów i zajęć interaktywnych.

Po ukończeniu zajęć uczniowie ZSP zdobyli dyplom "Młodzieżowego lidera zdrowia".

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki zsp archiwalne

4metal