Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Spotkanie w ramach projektu "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

logo Nowoczesna szkoła6 kwietnia 2017 roku gościliśmy w naszej szkole kilkunastoosobową delegację z Kielc i regionu świętokrzyskiego. Wśród nich byli pracownicy Centrum Kształcenia Praktycznego w Kielcach, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz kieleckich szkół zawodowych.

Celem wizyty było poznanie obszarów działalności Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni w kontekście przygotowań do utworzenia CKP na terenie Miasta Kielce oraz wymiana doświadczeń w prowadzeniu kształcenia zawodowego. Dyrektor szkoły, pan Bogdan Nowak omawiał współpracę ZSP z podmiotami rynku pracy i lokalnymi przedsiębiorcami oraz organizację praktycznego kształcenia zawodowego we współpracy z PCEZ oraz firmami Volkswagen Poznań i Gestamp.

Dyskutowano również o działaniach związanych z promocją kształcenia zawodowego. Pan Przemysław Borecki, dyrektor CBiRNT, przedstawił wyposażenie pracowni do praktycznej nauki zawodu oraz zaprezentował szczegóły nowej inwestycji Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii. Na zakończenie zaprosił uczestników spotkania do zwiedzania warsztatów PCEZ.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap