Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Spotkanie w ramach projektu "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

logo Nowoczesna szkoła6 kwietnia 2017 roku gościliśmy w naszej szkole kilkunastoosobową delegację z Kielc i regionu świętokrzyskiego. Wśród nich byli pracownicy Centrum Kształcenia Praktycznego w Kielcach, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz kieleckich szkół zawodowych.

Celem wizyty było poznanie obszarów działalności Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni w kontekście przygotowań do utworzenia CKP na terenie Miasta Kielce oraz wymiana doświadczeń w prowadzeniu kształcenia zawodowego. Dyrektor szkoły, pan Bogdan Nowak omawiał współpracę ZSP z podmiotami rynku pracy i lokalnymi przedsiębiorcami oraz organizację praktycznego kształcenia zawodowego we współpracy z PCEZ oraz firmami Volkswagen Poznań i Gestamp.

Dyskutowano również o działaniach związanych z promocją kształcenia zawodowego. Pan Przemysław Borecki, dyrektor CBiRNT, przedstawił wyposażenie pracowni do praktycznej nauki zawodu oraz zaprezentował szczegóły nowej inwestycji Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii. Na zakończenie zaprosił uczestników spotkania do zwiedzania warsztatów PCEZ.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap