Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wielkanoc 2017

logo Wielkanoc 2017Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w prawdziwie wiosennym nastroju, pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech będzie to czas prawdziwej radości przeżywanej w gronie najbliższych.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Zespołu Szkół Politechnicznych
im. Bohaterów Monte Cassino

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap