Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wielkanoc 2017

logo Wielkanoc 2017Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w prawdziwie wiosennym nastroju, pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech będzie to czas prawdziwej radości przeżywanej w gronie najbliższych.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Zespołu Szkół Politechnicznych
im. Bohaterów Monte Cassino

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap