Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Psycholog szkolny

zsp boxInformujemy, że w piątki od godziny 8:00 do godziny 11:00 w gabinecie pedagoga (sala 211) pracuje również psycholog pan Dawid Parus. Zapraszamy rodziców, nauczycieli i uczniów do korzystania z porad i konsultacji.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap