Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wrzesiński Koncert Charytatywny

hospicjum piotra krola logo siepomagaZachęcamy do udziału we Wrzesińskim Koncercie Charytatywnym na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wielkopolskiej, w ramach międzynarodowego programu "Pola Nadziei", realizowanego przez hospicja. Wystąpią dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Miś Uszatek", młodzież z Zespołu Szkół Politechnicznych, zespół "Puls" oraz chór pod dyrekcją Przemysława Piechockiego.

 

 

 

koncert charytatywny

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap