Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wrzesiński Koncert Charytatywny

hospicjum piotra krola logo siepomagaZachęcamy do udziału we Wrzesińskim Koncercie Charytatywnym na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wielkopolskiej, w ramach międzynarodowego programu "Pola Nadziei", realizowanego przez hospicja. Wystąpią dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Miś Uszatek", młodzież z Zespołu Szkół Politechnicznych, zespół "Puls" oraz chór pod dyrekcją Przemysława Piechockiego.

 

 

 

koncert charytatywny

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap