Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akcja "Pola Nadziei"

logo akcja charytatywna 2017W sobotę, 25 marca 2017 roku, uczennice: Patrycja Walkowiak, Martyna Bojańska, Natalia Szarzyńska, Agnieszka Stawowa, Judyta Staniszewska z klasy III TUA; Małgorzata Kapela, Marta Melewska, Monika Kaźmierczak z klasy III TB; Marika Stokowska, Katarzyna Pokora, Anna Tyczyńska, Marta Pluta z klasy IV TEK pod opieką pani Anny Adam i pani Justyny Jurkiewicz, zbierały datki na budowę hospicjum w Środzie Wielkopolskiej.  Akcja "Pola Nadziei" organizowana jest przez Stowarzyszenie im. Piotra Króla oraz Wrzesińskie Centrum Wolontariatu. W tym roku, podczas sobotniej zbiórki, udało się zebrać łącznie 8900 zł.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap