Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akcja "Pola Nadziei"

logo akcja charytatywna 2017W sobotę, 25 marca 2017 roku, uczennice: Patrycja Walkowiak, Martyna Bojańska, Natalia Szarzyńska, Agnieszka Stawowa, Judyta Staniszewska z klasy III TUA; Małgorzata Kapela, Marta Melewska, Monika Kaźmierczak z klasy III TB; Marika Stokowska, Katarzyna Pokora, Anna Tyczyńska, Marta Pluta z klasy IV TEK pod opieką pani Anny Adam i pani Justyny Jurkiewicz, zbierały datki na budowę hospicjum w Środzie Wielkopolskiej.  Akcja "Pola Nadziei" organizowana jest przez Stowarzyszenie im. Piotra Króla oraz Wrzesińskie Centrum Wolontariatu. W tym roku, podczas sobotniej zbiórki, udało się zebrać łącznie 8900 zł.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap