Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akcja "Pola Nadziei"

logo akcja charytatywna 2017W sobotę, 25 marca 2017 roku, uczennice: Patrycja Walkowiak, Martyna Bojańska, Natalia Szarzyńska, Agnieszka Stawowa, Judyta Staniszewska z klasy III TUA; Małgorzata Kapela, Marta Melewska, Monika Kaźmierczak z klasy III TB; Marika Stokowska, Katarzyna Pokora, Anna Tyczyńska, Marta Pluta z klasy IV TEK pod opieką pani Anny Adam i pani Justyny Jurkiewicz, zbierały datki na budowę hospicjum w Środzie Wielkopolskiej.  Akcja "Pola Nadziei" organizowana jest przez Stowarzyszenie im. Piotra Króla oraz Wrzesińskie Centrum Wolontariatu. W tym roku, podczas sobotniej zbiórki, udało się zebrać łącznie 8900 zł.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap