Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Akcja "Pola Nadziei"

logo akcja charytatywna 2017W sobotę, 25 marca 2017 roku, uczennice: Patrycja Walkowiak, Martyna Bojańska, Natalia Szarzyńska, Agnieszka Stawowa, Judyta Staniszewska z klasy III TUA; Małgorzata Kapela, Marta Melewska, Monika Kaźmierczak z klasy III TB; Marika Stokowska, Katarzyna Pokora, Anna Tyczyńska, Marta Pluta z klasy IV TEK pod opieką pani Anny Adam i pani Justyny Jurkiewicz, zbierały datki na budowę hospicjum w Środzie Wielkopolskiej.  Akcja "Pola Nadziei" organizowana jest przez Stowarzyszenie im. Piotra Króla oraz Wrzesińskie Centrum Wolontariatu. W tym roku, podczas sobotniej zbiórki, udało się zebrać łącznie 8900 zł.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap