Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

dspZ okazji Dni Babci i Dziadka, w dniu 24 stycznia 2017 roku Szkolne Koło Wolontariatu odwiedziło Dom Pomocy Społecznej we Wrześni. Trwając w świątecznym klimacie, grupa dziewcząt umiliła czas podopiecznym DPS-u, śpiewając kolędy. Mieszkańcy Domu otrzymali także wykonane przez uczennice aniołki oraz przygotowane przez nie wypieki. Słuchający licznie włączyli się do wspólnego kolędowania, a przygotowane upominki wywołały wśród nich uśmiechy i zadowolenie.

Pani Olga Krukowska, Dyrektor Domu, dziękując za odwiedziny wręczyła nam pamiątkowy dyplom oraz pracę wykonaną przez jednego z podopiecznych DPS.

Grupa Szkolnego Koła Wolontariatu, która odwiedziła DPS to: Kornelia Raczak i Agata Makowska z kl. II TAI (technik architektury krajobrazu), Małgorzata Kapela i Monika Kaźmierczak z kl. III TB (technik budownictwa). W kolędowaniu towarzyszyły im Klaudia Jankowska i Magdalena Dudziak z kl. III TEK (technik Ekonomista). Młodzież przygotowały: pani Justyna Jurkiewicz, pani Małgorzata Bączkiewicz, pani Marta Nowak oraz pani Anna Adam.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap