Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

dspZ okazji Dni Babci i Dziadka, w dniu 24 stycznia 2017 roku Szkolne Koło Wolontariatu odwiedziło Dom Pomocy Społecznej we Wrześni. Trwając w świątecznym klimacie, grupa dziewcząt umiliła czas podopiecznym DPS-u, śpiewając kolędy. Mieszkańcy Domu otrzymali także wykonane przez uczennice aniołki oraz przygotowane przez nie wypieki. Słuchający licznie włączyli się do wspólnego kolędowania, a przygotowane upominki wywołały wśród nich uśmiechy i zadowolenie.

Pani Olga Krukowska, Dyrektor Domu, dziękując za odwiedziny wręczyła nam pamiątkowy dyplom oraz pracę wykonaną przez jednego z podopiecznych DPS.

Grupa Szkolnego Koła Wolontariatu, która odwiedziła DPS to: Kornelia Raczak i Agata Makowska z kl. II TAI (technik architektury krajobrazu), Małgorzata Kapela i Monika Kaźmierczak z kl. III TB (technik budownictwa). W kolędowaniu towarzyszyły im Klaudia Jankowska i Magdalena Dudziak z kl. III TEK (technik Ekonomista). Młodzież przygotowały: pani Justyna Jurkiewicz, pani Małgorzata Bączkiewicz, pani Marta Nowak oraz pani Anna Adam.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms