Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Festiwal Piosenki Miłosnej "Każdemu wolno kochać..." gościł Karolinę z "Idola"

przeglad piosenkiKarolina Artymowicz jest znana już w całej Polsce, a to za sprawą piątej edycji muzycznego show "Idol". Karolina z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie uczestniczyła dnia 9 lutego 2016 roku w VII edycji międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Miłosnej "Każdemu wolno kochać...", gdzie zajęła I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych śpiewając piosenkę "Uciekaj moje serce" (tekst Agnieszka Osiecka, kompozytor Seweryn Krajewski). Jury pod przewodnictwem pana Przemysława Piechockiego, było pod wrażeniem jej talentu wokalnego.

Karolina dołączyła do takich postaci polskiej sceny muzycznej jak Ania Dąbrowska czy Monika Brodka, których kariera rozpoczęła się właśnie od tego programu. Karolina znalazła się w finałowej trójce i została laureatką plebiscytu słuchaczy RMF FM - "Głos RMF". Dzięki temu otrzymała wyjątkową nagrodę - kampanię promocyjną w radiu RMF FM o wartości 100 tys. zł.

Gratulacje dla Karoliny, jesteśmy dumni z jej sukcesu i z tego, że mogliśmy jej wysłuchać na scenach Wrzesińskiego Ośrodka Kultury podczas VII edycji międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Miłosnej.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap