Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Obóz ze świetną pogodą i świetnymi nastrojami

DSC 0096Grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych już po raz dwunasty z rzędu wzięła udział w obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim. W tym roku uczestnikom zdecydowanie sprzyjały warunki pogodowe. Był wiatr potrzebny do żeglowania, było też słońce niezbędne do plażowania. Terenem, na którym zrealizowano wszystkie zajęcia tradycyjnie było już Jezioro Powidzkie i Powidzki Park Krajobrazowy. Bazą wypadową dla wszystkich podejmowanych działań był Pensjonat Bogdanka w Przybrodzinie.

Uczestnikami, którzy w ciągu kilku dni zaznajamiają się z podstawami żeglowania i kajakarstwa turystycznego byli uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Tradycyjnie już na miejsce zakwaterowania uczniowie udali się rowerami w ponad 30 km trasę. W trakcie trwania obozu jego uczestnicy brali udział w spływach kajakowych i żeglowaniu po Jeziorze Powidzkim. Niski pozom wody w tym roku nie pozwolił na przeprawienie się na Jezioro Hutka (Powidzkie Małe).Rozegrano także turniej siatkówki plażowej.

Obóz zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP Września: pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz przy współpracy panów: Dariusza Mordala i Roberta Induły. Dzięki staraniom organizatorów pobyt uczniów ponownie dofinansowywany był w ramach oferty "Sportowe kolonie i obozy oraz inne formy wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu wrzesińskiego", wspieranej przez Zarząd Powiatu we Wrześni.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap