Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Obóz ze świetną pogodą i świetnymi nastrojami

DSC 0096Grupa uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych już po raz dwunasty z rzędu wzięła udział w obozie rowerowo-kajakowo-żeglarskim. W tym roku uczestnikom zdecydowanie sprzyjały warunki pogodowe. Był wiatr potrzebny do żeglowania, było też słońce niezbędne do plażowania. Terenem, na którym zrealizowano wszystkie zajęcia tradycyjnie było już Jezioro Powidzkie i Powidzki Park Krajobrazowy. Bazą wypadową dla wszystkich podejmowanych działań był Pensjonat Bogdanka w Przybrodzinie.

Uczestnikami, którzy w ciągu kilku dni zaznajamiają się z podstawami żeglowania i kajakarstwa turystycznego byli uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Tradycyjnie już na miejsce zakwaterowania uczniowie udali się rowerami w ponad 30 km trasę. W trakcie trwania obozu jego uczestnicy brali udział w spływach kajakowych i żeglowaniu po Jeziorze Powidzkim. Niski pozom wody w tym roku nie pozwolił na przeprawienie się na Jezioro Hutka (Powidzkie Małe).Rozegrano także turniej siatkówki plażowej.

Obóz zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele ZSP Września: pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz przy współpracy panów: Dariusza Mordala i Roberta Induły. Dzięki staraniom organizatorów pobyt uczniów ponownie dofinansowywany był w ramach oferty "Sportowe kolonie i obozy oraz inne formy wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu wrzesińskiego", wspieranej przez Zarząd Powiatu we Wrześni.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap